O Nas

Dlaczego Zebra ?

Ośrodek Szkolenia Kierowców Zebra powstał w styczniu 2009 roku i od początku swojego istnienia kładzie duży nacisk na profesjonalne szkolenie przyszłych kierowców.
Nasi instruktorzy rzetelnie przekazują kursantom niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną żeby po ukończonym kursie nie tylko zdali egzamin na prawo jazdy, ale również bezpiecznie poruszali się w ruchu drogowym.

Jakość szkolenia Naszego Ośrodka potwierdza od wielu lat Ranking Zdawalności Egzaminów Państwowych WORD Dąbrowa Górnicza.

W latach 2010, 2011, 2014 zajęliśmy II miejsca, natomiast w latach 2012, 2013,2015 I miejsca.

I miejsce w zdawalności w WORD Dąbrowa Górnicza w 2016 roku !!!!

O Zebrze

  • zajęcia teoretyczne prowadzone w systemie SPS przez doświadczonego instruktora, który rzetelnie przekaże niezbędną wiedzę teoretyczną, dokładnie wyjaśni wszystkie zagadnienia oraz chętnie odpowie na wszystkie pytania.
  • zajęcia praktyczne prowadzone przez profesjonalny zespół instruktorów z wieloletnim stażem, który profesjonalnie przygotuje przyszłych kierowców do Egzaminu Państwowego na Prawo Jazdy oraz bezpiecznego i pewnego poruszania się w ruchu drogowym.
  • zajęcia z pierwszej pomocy prowadzone przez wykwalifikowanego ratownika medycznego pracującego na co dzień w zespole pogotowia ratunkowego, który przekaże niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej
    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów inwestujemy w rozwój Naszego Ośrodka
  • możliwość korzystania z symulatora nauki jazdy, który jest doskonałym uzupełnieniem zajęć praktycznych. Dzięki korzystaniu z urządzenia kursanci nie mają problemów z opanowaniem ruszania i zmiany biegów.
  • dzięki zajęciom z symulatorem zderzeń oraz symulatorem dachowania zrozumiesz dlaczego tak ważne są pasy bezpieczeństwa
  • dzięki zajęciom w alkogoglach będziecie mogli się przekonać co widzi i czuje kierowca jadący na „podwójnym gazie”

Comments are closed.