BLOG

Bądź wraz z Zebrą na bieżąco!

 • OSK ZEBRA wspiera akcje w Dąbrowie Górniczej!!!

  WSPIERALIŚMY akcję Rowerowy Maj w naszym mieście Zwycięską placówką okazała się Szkoła Podstawowa nr 27 przy ZSP 1 w Błędowie GRATULUJEMY. Nagrodą dla uczestników jest dzień bezpieczeństwa organizowany przez nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców OSK ZEBRA Wykłady z bezpiecznej jazdy, symulator dachowania, symulator nauki jazdy, symulator zderzenia czołowego.

  Know More

 • OSK ZEBRA:SYMULATOR DACHOWANIA ;DMUCHAŃCE

  Na zaproszenie OSP ŁOSIEŃ OSK ZEBRA brało udział w Dniu Strażaka na Pogorii III dnia 04.06.2023r. Byliśmy z symulatorem dachowania oraz z naszą zjeżdżalnią czyli było coś dla najmłodszych oraz tych trochę większych.Pogoda dopisała wszyscy dobrze się bawili.Dziękujemy za zaproszenie OSP ŁOSIEŃ oraz polecamy się na przyszłość.

  Know More

 • Nowe pojazdy-TOYOTA YARIS IV w WORD Dąbrowa Górnicza.

  UWAGA!!! Od 10.05.2023 TYLKO w Oddziale Terenowym WORD Katowice w Dąbrowie Górniczej,egzaminy na prawo jazdy kat.B będą przeprowadzone na nowych pojazdach-TOYOTA YARIS IV. Poniżej znajdują się grafiki przedstawiające czynności kontrolno-obsługowe dotyczące nowych pojazdów. https://www.word.katowice.pl/aktualnosc-UWAGA!-OD-10052023-W-ODDZIALE–834.htmlPosiadamy oczywiście Toyotę Yaris z silnikiem 1.0 . W naszym OSK jest możliwość podstawienia samochodu na egzamin praktyczny w WORD tnz. CZYM […]

  Know More

 • INSTRUKTORZY OSK ZEBRA WEZMĄ UDZIAŁ W WARSZTATACH ,,BEZPIECZNY PRZEJAZD”

  Poszerzamy swoją wiedzę dla Was nasi kursanci!!! Instruktorzy/wykładowcy z OSK ZEBRA wezmą udział w warsztatach realizowanych w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej ,,Bezpieczny Przejazd” dnia 09.05.2023r. Omawiane będą między innymi: -Prawo o Ruchu Drogowym w kontekście przejazdów kolejowo-drogowych, -wypadki na przejazdach jako przestroga dla młodych kierowców, -najczęstsze wykroczenia popełniane przez kierowców.

  Know More

 • Rozpoczęcie kursu prawa jazdy kategorii B!!!

  Zapraszamy do zapisów na kurs prawa jazdy kategorii B. Rozpoczęcie kursu 12.04.2023r.

  Know More

 • Badania psychologiczne w OSK ZEBRA!!!

  Wykonujemy badania psychotechniczne, psychologiczne kierowców zawodowych i kandydatów na kierowców (profil kierowcy)- badania psychologiczne przeprowadzane w celu stwierdzenia istnienia lub braku przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem; badanie z zakresu psychologii transportu.  Zapraszamy!!!

  Know More